Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4836
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€59.00
€113.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4836
- SKU: FR-11212165772
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4836
| SKU | ZH-4836 |
|---|---|
| EAN | 5400470249766 |
| Weight | 3.8 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | Black and white |
| Heigth | 3.1cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1.7cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver/Rose ZO-5188
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver/Rose ZH-4831
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4436




