Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver/Rose ZH-4833
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€29.00
€69.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver/Rose ZH-4833
- SKU: FR-11212154562
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver/Rose ZH-4833
| SKU | ZH-4833 |
|---|---|
| EAN | 5400470247281 |
| Weight | 2 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 1.7cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver/Rose |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 0.7cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4836
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Black ZH-6035/3
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4781



