Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4674
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€57.00
€142.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4674
- SKU: FR-11212040220
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4674
| SKU | ZH-4674 |
|---|---|
| EAN | 5400470169040 |
| Weight | 9.6 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 2.5cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 2.9cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4820/1






