Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Rose ZH-4790
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€29.00
€49.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Rose ZH-4790
- SKU: FR-11212039099
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Rose ZH-4790
| SKU | ZH-4790 |
|---|---|
| EAN | 5400470243597 |
| Weight | 2.73 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 2.5cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Material_color | Silver |
| Material_type | Not Available |
| Metal Color | Rose |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 2.5cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Pendant with Chain - Silver ZH-4656
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5023



