Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4538
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€44.00
€75.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4538
- SKU: FR-11211993138
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4538
| SKU | ZH-4538 |
|---|---|
| EAN | 5400470098852 |
| Weight | 10 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 3.7cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1.2cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4699
orphelia Orphelia® Unisex's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZK-ALPHA/Y
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5924




