Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZK-2766
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€39.00
€78.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZK-2766
- SKU: FR-11212006590
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZK-2766
| SKU | ZK-2766 |
|---|---|
| EAN | 5400470178745 |
| Weight | 3.55 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 0.9cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 0.9cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5022
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4366





