Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver/Rose ZH-6039
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€32.00
€62.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver/Rose ZH-6039
- SKU: FR-11212007711
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver/Rose ZH-6039
| SKU | ZH-6039 |
|---|---|
| EAN | 5415190016529 |
| Weight | 4.1 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 2cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver/Rose |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 0.8cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Rose ZO-5263/1
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Pendant with Chain - White ZH-4663
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4562
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Pendant with Chain - Rose PEN-2052



