Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4837
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€79.00
€141.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4837
- SKU: FR-11211968476
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4837
| SKU | ZH-4837 |
|---|---|
| EAN | 5400470249780 |
| Weight | 3.7 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | Brown |
| Heigth | 3cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 2.5cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-5144
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver PEN-2083
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-5980




