Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4605
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€39.00
€66.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4605
- SKU: FR-11211949419
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4605
| SKU | ZH-4605 |
|---|---|
| EAN | 5400470124605 |
| Weight | 2.7 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 2cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Pearl Color | Beige |
| Pearl Shape | Round |
| Pearl type | Synthetic Pearl |
| Width | 1.3cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-6021
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4542





