Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4589
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€39.00
€70.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4589
- SKU: FR-11211877675
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4589
| SKU | zh-4589 |
|---|---|
| EAN | 5400470122144 |
| Weight | 5.1 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 4cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 2cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-5937
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-5171
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4657
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5183



