Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5183
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€29.00
€64.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5183
- SKU: FR-11211888885
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5183
| SKU | ZO-5183 |
|---|---|
| EAN | 5400470244914 |
| Weight | 2.45 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Back Finding | Butterfly |
| Diameter | 0.8cm |
| Gem Color | White |
| Product Type | Stud Earrings |
| Length | 0.8cm |
| Material_color | Silver |
| Material_type | Not Available |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Pearl Color | White |
| Pearl Shape | Round |
| Width | 0.8cm |
| Pearl type | Freshwater-Cultured Pearl |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4708
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4546
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-5212




