Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4685
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€32.00
€59.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4685
- SKU: FR-11211831714
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4685
| SKU | ZH-4685 |
|---|---|
| EAN | 5400470169705 |
| Weight | 5.4 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | Brown |
| Heigth | 0.9cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 0.9cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-5173
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4737





