Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Necklace - Silver ZH-4855
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€22.00
€46.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Necklace - Silver ZH-4855
- SKU: FR-11211846287
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Necklace - Silver ZH-4855
| SKU | ZH-4855 |
|---|---|
| EAN | 5400470253916 |
| Weight | 3 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 1.5cm |
| Product Type | Necklace |
| Length | 48cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 2cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Rose ZO-5233/1
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4517




