Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-7240/1
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€29.00
€65.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-7240/1
- SKU: FR-11211842924
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-7240/1
| SKU | ZH-7240/1 |
|---|---|
| EAN | 5415190079845 |
| Weight | 3.6 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | Black and white |
| Heigth | 2.6cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1.8cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Gold ZH-4520-GOLD




