Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver/Rose ZH-4797
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€49.00
€104.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver/Rose ZH-4797
- SKU: FR-11211823867
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver/Rose ZH-4797
| SKU | ZH-4797 |
|---|---|
| EAN | 5400470244334 |
| Weight | 3.4 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 2.6cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Material_color | Silver |
| Material_type | Not Available |
| Metal Color | Silver/Rose |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 2.6cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Pendant with Chain - Silver ZH-4359




