Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4595
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€29.00
€55.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4595
- SKU: FR-11211829472
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4595
| SKU | ZH-4595 |
|---|---|
| EAN | 5400470122205 |
| Weight | 2.4 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 2.3cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 42+3cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1.6cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4704
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-7240/1



