Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver/Gold ZH-6042/1
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€34.00
€61.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver/Gold ZH-6042/1
- SKU: FR-11211787995
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver/Gold ZH-6042/1
| SKU | ZH-6042/1 |
|---|---|
| EAN | 5415190016598 |
| Weight | 4.9 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 2cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver/Gold |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 0.8cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4691
orphelia Orphelia® Unisex's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZK-ALPHA/V
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver/Black ZH-6038/2




