Orphelia Silver Chain With Pendant ZH-7298
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€19.00
€44.00
- Orphelia Silver Chain With Pendant ZH-7298
- SKU: FR-11211796963
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Silver Chain With Pendant ZH-7298
| SKU | ZH-7298 |
|---|---|
| EAN | 5415190087383 |
| Weight | 1.8 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 1.3cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1.3cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Hoop Earrings - Silver ZO-5941
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5685



