Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver/Black ZH-4839
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€64.00
€130.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver/Black ZH-4839
- SKU: FR-11211781269
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver/Black ZH-4839
| SKU | ZH-4839 |
|---|---|
| EAN | 5400470249834 |
| Weight | 3.6 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | Black and white |
| Heigth | 4.8cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver/Black |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1.5cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Pendant with Chain - White ZH-4727
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver/Gold ZH-6042/1





