Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4528
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€39.00
€92.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4528
- SKU: FR-11211751002
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4528
| SKU | ZH-4528 |
|---|---|
| EAN | 5400470096490 |
| Weight | 7.8 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 3.2cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 2cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Black ZH-6036/3
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4588
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-6035




