Orphelia Lea Silver Chain With Pendant ZH-7284
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€29.00
€72.00
- Orphelia Lea Silver Chain With Pendant ZH-7284
- SKU: FR-11212780080
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Lea Silver Chain With Pendant ZH-7284
| SKU | ZH-7284 |
|---|---|
| EAN | 5415190082449 |
| Weight | 2.3 grams |
| Model Name | Lea |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Type | Zirconium |
| Gem Color | White |
| Heigth | 2cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver/Rose |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Pearl Color | White |
| Pearl Shape | Round |
| Pearl type | Freshwater-Cultured Pearl |
| Width | 0.6cm |







