Orphelia Euphoria Silver Chain With Pendant ZH-7522/G
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€27.00
€49.00
- Orphelia Euphoria Silver Chain With Pendant ZH-7522/G
- SKU: FR-11212550275
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Euphoria Silver Chain With Pendant ZH-7522/G
| SKU | ZH-7522/G |
|---|---|
| EAN | 5415190139921 |
| Weight | 4.6 grams |
| Model Name | Euphoria |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Type | Zirconium |
| Chain Type | Spiga |
| Gem Color | Black and white |
| Gem Quantity | 7 |
| Heigth | 2.6cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 42+3cm |
| Metal Color | Gold |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 2.2cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4532
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Pendant with Chain - White ZH-4505





