Orphelia Women's Chain With Pendant ZH-4879
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€59.00
€128.00
- Orphelia Women's Chain With Pendant ZH-4879
- SKU: FR-11212562606
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Women's Chain With Pendant ZH-4879
| SKU | ZH-4879 |
|---|---|
| EAN | 5400470268828 |
| Weight | 2.5 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | Black and white |
| Heigth | 2cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver/Black |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1.4cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4613
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5033





