Orphelia Dazzle Silver Chain With Pendant ZH-7518/B
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€22.00
€39.00
- Orphelia Dazzle Silver Chain With Pendant ZH-7518/B
- SKU: FR-11212596236
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Dazzle Silver Chain With Pendant ZH-7518/B
| SKU | ZH-7518/B |
|---|---|
| EAN | 5415190139839 |
| Weight | 2.6 grams |
| Model Name | Dazzle |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Type | Zirconium |
| Chain Type | Spiga |
| Gem Color | Blue |
| Gem Quantity | 6 |
| Heigth | 2.2cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 42+3cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1.4cm |







