Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4688
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€34.00
€58.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4688
- SKU: FR-11212396698
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4688
| SKU | ZH-4688 |
|---|---|
| EAN | 5400470169736 |
| Weight | 5.2 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | Blue |
| Heigth | 1.5cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1.5cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Gold ZO-5885-GOLD
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-5894
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5585
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5912



