Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5003
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€49.00
€111.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5003
- SKU: FR-11212313744
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5003
| SKU | ZO-5003 |
|---|---|
| EAN | 5400470168036 |
| Weight | 1.4 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Back Finding | Butterfly |
| Diameter | 1.1cm |
| Diamond Quantity | 2 |
| Gem Color | White |
| Product Type | Stud Earrings |
| Length | 1.1cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 0.6cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Pendant with Chain - Gold PEN-1901-B
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4849
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-5621




