Orphelia Women's Chain With Pendant ZH-6030
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€20.00
€44.00
- Orphelia Women's Chain With Pendant ZH-6030
- SKU: FR-11212494225
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Women's Chain With Pendant ZH-6030
| SKU | ZH-6030 |
|---|---|
| EAN | 5415190012750 |
| Weight | 1.5 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 2cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 42+3cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 0.7cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4386
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Clip Earrings - Silver EAR-1926
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-5943


