Orphelia Women's Chain With Pendant ZH-4845
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€39.00
€84.00
- Orphelia Women's Chain With Pendant ZH-4845
- SKU: FR-11212248726
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Women's Chain With Pendant ZH-4845
| SKU | ZH-4845 |
|---|---|
| EAN | 5400470249995 |
| Weight | 2.5 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | Multi-colored |
| Heigth | 3.3cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1.5cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4358
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-5652





