Orphelia Women's Chain With Pendant ZH-4703
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€24.00
€55.00
- Orphelia Women's Chain With Pendant ZH-4703
- SKU: FR-11212447143
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Women's Chain With Pendant ZH-4703
| SKU | ZH-4703 |
|---|---|
| EAN | 5400470170541 |
| Weight | 3 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Heigth | 5cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 0.9cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5968
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5184


