Orphelia Sterling Silver Chain With Pendant ZH-4771
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€69.00
€150.00
- Orphelia Sterling Silver Chain With Pendant ZH-4771
- SKU: FR-11211867586
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Sterling Silver Chain With Pendant ZH-4771
| SKU | ZH-4771 |
|---|---|
| EAN | 5400470178288 |
| Weight | 9.6 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 3cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1.2cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4689
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4486
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5236




