Orphelia Silver Chain With Pendant ZK-7189/G
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€29.00
€50.00
- Orphelia Silver Chain With Pendant ZK-7189/G
- SKU: FR-11211970718
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Silver Chain With Pendant ZK-7189/G
| SKU | ZK-7189/G |
|---|---|
| EAN | 5415190059335 |
| Weight | 5.6 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Heigth | 3cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Gold |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 3cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4440
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4692
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5954
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-5144



