Orphelia Silver Chain With Pendant ZH-7305
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€17.00
€38.00
- Orphelia Silver Chain With Pendant ZH-7305
- SKU: FR-11212156804
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Silver Chain With Pendant ZH-7305
| SKU | ZH-7305 |
|---|---|
| EAN | 5415190087451 |
| Weight | 1.7 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 2cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1.2cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4781
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver/Rose ZO-5188
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver/Rose ZH-4831



