Orphelia Silver Chain With Pendant ZH-7303
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€22.00
€40.00
- Orphelia Silver Chain With Pendant ZH-7303
- SKU: FR-11211743155
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Silver Chain With Pendant ZH-7303
| SKU | ZH-7303 |
|---|---|
| EAN | 5415190087437 |
| Weight | 2.8 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 2.4cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 2.4cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4528
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Black ZH-6036/3
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4588



