Orphelia Silver Chain With Pendant ZH-7244
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€19.00
€41.00
- Orphelia Silver Chain With Pendant ZH-7244
- SKU: FR-11211912426
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Silver Chain With Pendant ZH-7244
| SKU | ZH-7244 |
|---|---|
| EAN | 5415190079883 |
| Weight | 2.3 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 1.4cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-5971
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4382
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Necklace - Silver/Gold ZK-2649

