Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver/Gold ZH-4880
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€45.00
€86.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver/Gold ZH-4880
- SKU: FR-11211919152
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver/Gold ZH-4880
| SKU | ZH-4880 |
|---|---|
| EAN | 5400470268835 |
| Weight | 2.5 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 2.4cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver/Gold |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1.2cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Pendant with Chain - White ZH-4729
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4629
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-5106




