Orphelia Silver Chain With Pendant ZH-7069
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€44.00
€97.00
- Orphelia Silver Chain With Pendant ZH-7069
- SKU: FR-11211956145
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Silver Chain With Pendant ZH-7069
| SKU | ZH-7069 |
|---|---|
| EAN | 5415190036558 |
| Weight | 2.1 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | Black and white |
| Heigth | 2.5cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 42+3cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 2.4cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5581
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-6021





