Orphelia Silver Chain With Pendant ZH-4763
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€19.00
€36.00
- Orphelia Silver Chain With Pendant ZH-4763
- SKU: FR-11212345132
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Silver Chain With Pendant ZH-4763
| SKU | ZH-4763 |
|---|---|
| EAN | 5400470178202 |
| Weight | 3.9 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 3.5cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 0.5cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Pendant with Chain - White ZK-2772
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4398





