Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5101
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€32.00
€80.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5101
- SKU: FR-11212354100
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5101
| SKU | ZO-5101 |
|---|---|
| EAN | 5400470178301 |
| Weight | 1.2 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Back Finding | Butterfly |
| Diameter | 1.2cm |
| Gem Color | Black and white |
| Product Type | Stud Earrings |
| Length | 1.2cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 0.5cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Pendant with Chain - Gold ZH-4528 GOLD
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-5176



