Orphelia Silver Chain With Pendant ZH-4558
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€59.00
€128.00
- Orphelia Silver Chain With Pendant ZH-4558
- SKU: FR-11212338406
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Silver Chain With Pendant ZH-4558
| SKU | ZH-4558 |
|---|---|
| EAN | 5400470099064 |
| Weight | 10.5 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 4cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1.2cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4398
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Gold ZO-5886-GOLD





