Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-5177
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€99.00
€198.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-5177
- SKU: FR-11212342890
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-5177
| SKU | ZO-5177 |
|---|---|
| EAN | 5400470244433 |
| Weight | 5.1 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Back Finding | Lever back |
| Heigth | 3.5cm |
| Gem Color | Black and white |
| Product Type | Drop Earrings |
| Length | 3.5cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 0.8cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Gold ZO-5886-GOLD
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5101





