Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5184
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€97.00
€183.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5184
- SKU: FR-11212458353
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5184
| SKU | ZO-5184 |
|---|---|
| EAN | 5400470244983 |
| Weight | 8.5 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Back Finding | Butterfly |
| Diameter | 2cm |
| Heigth | 2cm |
| Gem Color | White |
| Product Type | Stud Earrings |
| Length | 2cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1.4cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5681
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-5143





