Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5661
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€64.00
€160.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5661
- SKU: FR-11212421360
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5661
| SKU | ZO-5661 |
|---|---|
| EAN | 5400470642239 |
| Weight | 3 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Back Finding | Butterfly |
| Diameter | 1cm |
| Diamond Quantity | 2 |
| Gem Color | White |
| Gem Type1 | Citrin |
| Product Type | Stud Earrings |
| Length | 1cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4604
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-5882




