Orphelia Women's Chain With Pendant ZH-4821/1
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€49.00
€119.00
- Orphelia Women's Chain With Pendant ZH-4821/1
- SKU: FR-11212422481
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Women's Chain With Pendant ZH-4821/1
| SKU | ZH-4821/1 |
|---|---|
| EAN | 5400470245720 |
| Weight | 4.3 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 2.5cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Pearl type | Synthetic Pearl |
| Width | 1.2cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4604
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-5882



