Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-7339
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€16.00
€33.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-7339
- SKU: FR-11212407908
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-7339
| SKU | ZH-7339 |
|---|---|
| EAN | 5415190091007 |
| Weight | 1.5 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 2cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1.1cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-5067
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5911
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-5938




