Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5896
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€34.00
€62.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5896
- SKU: FR-11212280114
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5896
| SKU | ZO-5896 |
|---|---|
| EAN | 5400470098418 |
| Weight | 5.1 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Back Finding | Butterfly |
| Diameter | 1.2cm |
| Gem Color | White |
| Product Type | Stud Earrings |
| Length | 1.2cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Pearl Color | White |
| Pearl Shape | Round |
| Width | 1.2cm |
| Pearl type | Synthetic Pearl |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4841
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Rose ZH-6020/1
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Gold ZH-6029/1




