Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5902
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€27.00
€57.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5902
- SKU: FR-11212025647
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5902
| SKU | ZO-5902 |
|---|---|
| EAN | 5400470098470 |
| Weight | 4.8 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Back Finding | Butterfly |
| Diameter | 1.4cm |
| Gem Color | White |
| Product Type | Stud Earrings |
| Length | 1.4cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 0.8cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5682
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Pendant with Chain - White ZK-2773
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Gold ZH-6035/2




