Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4849/1
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€24.00
€50.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4849/1
- SKU: FR-11212026768
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4849/1
| SKU | ZH-4849/1 |
|---|---|
| EAN | 5400470253831 |
| Weight | 3 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 2cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1.5cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5682
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Pendant with Chain - White ZK-2773
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Gold ZH-6035/2




