Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Rose ZO-5263/1
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€19.00
€36.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Rose ZO-5263/1
- SKU: FR-11212008832
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Rose ZO-5263/1
| SKU | ZO-5263/1 |
|---|---|
| EAN | 5400470252582 |
| Weight | 2.5 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Back Finding | Butterfly |
| Diameter | 1.1cm |
| Gem Color | White |
| Product Type | Stud Earrings |
| Length | 1.1cm |
| Metal Color | Rose |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1.2cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4366
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-6041/2



