Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5201
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€49.00
€119.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5201
- SKU: FR-11211996501
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5201
| SKU | ZO-5201 |
|---|---|
| EAN | 5400470245263 |
| Weight | 5.2 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Back Finding | Butterfly |
| Diameter | 1.7cm |
| Gem Color | White |
| Gem Type1 | Zirconium |
| Product Type | Stud Earrings |
| Length | 1.7cm |
| Material_color | White |
| Material_type | Glass |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1.7cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5924
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver/Gold ZH-6039/1
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-6020


