Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5245
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€16.00
€30.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5245
- SKU: FR-11211875433
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5245
| SKU | ZO-5245 |
|---|---|
| EAN | 5400470252308 |
| Weight | 2.2 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Back Finding | Butterfly |
| Diameter | 1.4cm |
| Gem Color | White |
| Product Type | Stud Earrings |
| Length | 1.4cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1.4cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4589
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5105




